top of page

Chcete vědět jak to při focení chodí a kolik to stojí?

Fotím rodiny, děti, zvířátka, jednotlivce, oslavy, obřady, akce, produkty případně cokoliv s čím Vy sami přijdete. Kreativitě se meze nekladou.

 

Nemusíte být model/ka ani nemusíte mít s focením zkušenosti, celým procesem Vás provedu a hlavně si to společně užijeme. Telefonicky nebo po zprávách se mnou můžete zkonzultovat co si vzít na sebe a kde budeme fotit. Focení probíhá zhruba 2 hodiny, s dětmi obvykle 1 hodinu, vše ale záleží na domluvě.

Fotím jinak a mezi mé nejoblíbenější fotky patří ty, které vznikly u kafe, na procházce nebo na akci. Pokud vás znervózňuje představa, že se někde postavíte a tam vás budu dvě hodiny fotit, tak vydechněte, takto to nebude. Čas si společně užijeme a hlavně ho prožijeme. Pokud ale i přes to patříte mezi stydlivé jedince a z focení máte spíše hrůzu, tak se sejdeme třeba na celé dopoledne, dáme si kávu, projdeme se a focení dáme svůj čas a klidný průběh.

 

Cena za hodinu focení se pohybuje v průměru okolo 2000,- včetně postprodukce fotografií, příprav a konzultací. Každé focení je ale individuální, cenu Vám upravím na míru. V ceně není zahrnuta doprava. Je možné domluvit vizážistku, stylistu případně i ateliér, to vše je ale nad rámec budgetu. V případě, že se jedná o komerční využití fotografií je k ceně připočten ještě licenční poplatek v závislosti na míře užití.

 

Fotím především ve středočeském kraji ale dojedu za Vámi téměř kamkoliv.

Pokud se poohlížíte po produktové fotografii, určitě Vás bude zajímat, že mám vystudovaný marketing a spoustu praxe z natáčení a focení reklam jako produkční a asistent režie. Dokážu Vám poradit s Vaším marketingovým plánem, s vizuálem, s brandingem se vším co se kolem fotografie točí.

Pokud hledáte dárek pro své blízké ráda Vám připravím dárkový poukaz!

bottom of page